Kutu Harf

Krom Kutu Harf

Krom Kutu Harfler, paslanmaz plakalar ile üretilir. Dekoratif paslanmaz sac levhalar fiber lazer ile kesilerek krom harfler elde edilir. Krom harfler mat ve parlak olarak satışı sunulmaktadır. Krom harfler, üretimi ve motajı kolay olduğu için tercih edilir. Kutu Harf makinesin de bantlar dönülerek,fiber lazer kesiminden sonra bantlar lampert punto kaynak makinesi ile kaynağı yapılır. İç mekan ve dış mekanda rahatlıkla kullanılır.

Krom Harf modelleri ;

Paslanmaz Krom,Gold Krom,Bronz Krom,Satineli Krom,Bronz krom ve siyah krom paslanmazdır. bu levhalardan rahatlıklar krom kutu harf üretimi yapılır.

Krom harfin özellikleri ;

Krom harfler uzun süre paslanmaz. 304 paslanmaz plakalar ile üretimi yapılır. Uzun süre paslanma ve eskitme,tuzlanma olmaz. Kaynakları punto lazer kaynak ile yapıldığından harfler de kireçlenme riski olmaz.

Krom harfler ledli ve ledsiz üretimi yapılır. Işıklı krom harflerin ismi endirekt led aydınlatmadır. Işıklı  harf ve ışıksız harfler olarak; banko yazılarında,lobi yazılarında,site yazılarında,blok yazılarında,istasyon yazılarında,stand yazıların da ve dış-iç mekanda uygulanabilir.

Benzer Kategorideki Ürünler

Başa dön tuşu