Blog

Düğün Harfleri

Lambalı Love Yazısı

Düğün harfleri, genelde organizasyoncuların ve düğün salonu sahiplerinin dekor amaçlı ampüllü yada lambalı büyük harflerdir. Genelde lambalı Love yazısı, Marry Me yazısı tercih edilir. Düğünlerde,nişanlarda,kına ve özel günlerde güzel anıların fotoğraflarını çekmek için düğün harflerinin önünde durulur. Düğün harfleri 8mm mdf yada 2mm alüminyumdan üretilir. İsteğe göre lamba tercih edilir. Lambalı harfler yada ampüllü harfler oldukça şık dekorasyon olarak kullanılır. Düğünlerde büyük Love yazısı yada ampüllü LOVE yazısı günümüz de sıkça karşımıza çıkmaktadır. Bu harfler istenilen yere taşınır. 1 metrelik love yazısı yada 70 cm lik love yazısı ve diğer tüm ölçülerde düğün harfleri üretimi yapılır. Ledli strafor harf ve mdf kullanılarak sağlam yapı oluşturulur..

Düğün harfleri büyük ışıklı harflerdir. 1metrelik ve 70cm lik Love yazısı, marry me yazısı moda olup, kır düğünlerinde,nikah salonlarında kullanılır. Dış mekanda kullanılacağı için strafor harf tercih edilmemektedir. Daha ağır ve sağlam malzeme seçimi yapılmalıdır.

Düğün Harfleri

Bu harfler genellikle düğün sahipleri ve organizasyon şirketi tarafından kiralanır.

Led harf kiralama nasıl yapılır ?
Işıklı Harf Kiralama nasıl yapılır ?
Büyük Işıklı Harf kiralama nasıl yapılır ?

Bu harfler istenilen gün kiralanabilir. Genellikle Love harfleri kiraya müsaittir. Kullanılan ampüller ister 24V isterse 220 V tercih edilir. Uzatma kablosu ile istenilen uzaklığa taşınabilir. Lambalı harfler, düğünler için sağlam ve kalıcı olması gerekir.

Modellerimizi https://tr.pinterest.com/hecereklam/_created/ sitesinden izleyebilirsiniz.

Düğün Harfleri, Baş Harfler, Love yazısı, Marry Me yazısı, ampüllü dekoratif  harfler için  kiralama fiyatları için bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz… Işıklı Harf Kiralama 

Düğün ve nikahınıza hava katacak bir ömür sizinle anıları kalacak, fotoğraf çekinmek için size selfie duvarı olacak bu harfler sizler için özel üretildi.

Benzer Kategorideki Ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu